Lokalita

Mesto Nitra a Nitriansky región ponúkajú široké možnosti vyžitia.

Aktivity​

Ubytovňa sa nachádza v centre Nitry. V samotnej blízkosti je pešia zóna s množstvom obchodov, kaviarní, reštaurácií a nočných podnikov. K dispozícii je mestský kúpeľ, ktorý je pár metrov od ubytovne a návštevníci môžu využiť 2 bazény. Športovcov poteší fitness centrum, ktoré je v zadnej časti budovy. Milovníci behu, bicyklovania, korčuľovania, kolobežkovania a nordic walkingu môžu využívať mestský park, ktorý sa nachádza pri nábreží rieky Nitra. Na námestí je známe Divadlo Andreja Bagara, od ktorého je už iba na skok krásny Nitriansky hrad.

Zaujímavé podujatia

Mesto Nitra je známe svojimi výstavami: výstava nábytku, Gardénia, Autosalón, Agrokomplex. Taktiež svojimi majálesmi, festivalmi a koncertami na miestnom amfiteátri. Nezabudnuteľným zážitkom je návšteva botanickej záhrady.

Letná turistická sezóna

Turisticky atraktívny je výlet na Zobor s krásnym výhľadom na široké okolie. Neďaleko sa nachádza Svoradova jaskyňa. Pre pútnikov je zaujímavým miestom Kalvária. Určite zaujme Drážovský kostolík na skalnatom kopci.

Zimná turistická sezóna

Zimné obdobie spríjemní zimný štadión, návšteva sauny, či krytej plavárne hneď vedľa ubytovne, fitness centrum, masážny salón. Samotné historické centrum i širšie okolie mesta Nitra poskytuje bohaté možnosti na prechádzky či turistiku.

Mapa mesta i okolia

Ubytovňa NITRAN, Sládkovičova 7, 949 01 Nitra, Slovensko

Výhodné ubytovanie v Nitre

  • v centre mesta
  • v pešom dosahu vysokých škôl (UKF, SPU, …)
  • v pešom dosahu nákupných centier (OC Promenáda, OC Mlyny, N-Centro, …)
  • v pešom dosahu na výstavisko AGROKOMPLEX
Scroll to Top